Wszystko na temat psów

Aktualności

Akcja plenerowa „Rusz z Kanapy Cztery Łapy” już w najbliższą niedzielę! Zapraszamy koniecznie z psami!

Szósta edycja kampanii edukacyjnej „Stop Otyłości. Ważą się losy psów i kotów”  wystartowała z początkiem maja. W jej ramach przewidziano wiele interesujących działań skierowanych do właścicieli. Część z nich już się odbyła, jednak przed nami jeszcze wiele wydarzeń, w których warto wziąć udział. Koniecznie z Waszymi psami!

W ubiegłą sobotę właściciele psów z sześciu miast: Gdańska, Poznania, Wrocławia, Warszawy, Katowic i Krakowa w parkach i na terenach zielonych, mogli rozmawiać na temat nadwagi i otyłości zwierzęcej ze Strażnikami Psiej Wagi. Starali się oni zwrócić uwagę posiadaczy zwierząt na to, aby bacznie przyglądali się wadze swoich zwierząt i prosili o kontrolowanie jej podczas każdej wizyty u lekarza weterynarii.

Więcej…

W sobotę ruszają Strażnicy Psiej Wagi! Warto ich spotkać!

Wiosna już w pełni, zatem najwyższy czas zająć się zdrowiem i dobrą kondycją –  nie tylko naszą, ale też naszych ukochanych czworonożnych przyjaciół. Jak wynika z przeprowadzonych badań, już prawie co drugi kot i co trzeci pies w Polsce boryka się z nadwagą. Z problemem tym postanowili się zmierzyć organizatorzy kampanii edukacyjnej „Stop otyłości. Ważą się losy psów i kotów”. W ramach kampanii się wiele ciekawych i inspirujących wydarzeń. Także i w tym roku – jak w latach ubiegłych – do parków w sześciu miastach wyruszą Strażnicy Psiej Wagi.

Więcej…

Chcesz podyskutować o otyłości zwierzęcej? Wejdź na forum!

Z początkiem maja oficjalnie wystartowała kampania „Stop otyłości. Ważą się losy psów i kotów”. Jej organizatorzy zaplanowali dla właścicieli zwierząt wiele niespodzianek i atrakcji. Będzie można otrzymać wiele cennych informacji na temat nadwagi i otyłości zwierzęcej, a także zdobyć ciekawe gadżety, które zmotywują do walki ze zbędnymi kilogramami naszych czworonożnych przyjaciół.

 

Więcej…

„Festiwal Yorków” w Silesia City Center z okazji 10-lecia karmy Yorkshire Terrier

Fest YORKOW 2012 0195Właściciele Yorków wraz ze swoimi czworonożnymi podopiecznymi licznie przybyli na wielki „Festiwal Yorków” do katowickiego Silesia City Center. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, co świadczy o tym, że takie wydarzenia są bardzo potrzebne i wyczekiwane. Program imprezy obfitował w wiele atrakcji, takich jak: porady specjalistów ds. Zdrowego Żywienia, lekarza weterynarii, behawiorysty, hodowcy, groomerów oraz pokaz agility, podczas którego również sprawdzić się mógł każdy chętny opiekun Yorka ze swoim maleńkim pupilem.

Więcej…

„Festiwal Yorków” czyli wielkie święto z okazji 10-lecia żywienia Yorków w Polsce!

Trzy ostatnie dni września będą obfitowały w wyjątkowe wydarzenia specjalnie przygotowane dla właścicieli i miłośników rasy Yorkshire Terrrier. W wybranych sklepach zoologicznych w całej Polsce odbędą się animacje (w Katowicach w sklepie Leopardus w Silesia City Center), w trakcie których każdy chętny właściciel Yorka zdobędzie cenne informacje na temat zdrowia i żywienia swojego psa, a także otrzyma atrakcyjne upominki specjalnie dedykowane ukochanemu pupilowi. Zwieńczeniem „Festiwalu Yorków” będzie wielka impreza w katowickim Silesia City Center, która odbędzie się 30 września. W programie między innymi bezpłatne porady lekarza weterynarii, behawiorysty, groomera i konsultantów ds. Zdrowego Żywienia,  a także atrakcyjne quizy z nagrodami oraz konkurs na najlepiej wystawionego yorka.

Więcej…

System reklamy Test